| Tsukuyomi6 a întrebat:

Ce parere aveti despre nissan 350z ca prima masina? este greu de condus? piesele trebuie schimbate des? este adevarat ca rotile din spate trebuie schimbate des?

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Nissan 350z este o masina foarta eleganta si facuta pentru oras sau fite ca sa spun asa, este si o masina care se poate tura si se poate accelera intr-adevar, are un motor destul de mare, piesele nu trebuie schimbate des, rezista destul de mult, dar cand a cazut..iti va cadea si portofelul, iar rotile din spate ...atat timp cat nu faci burnout sau nu pleci la fiecare intersectie cu scartait...te vor tine mult timp ( 2-3 ani poate )
Ca masina de incepatori, nu prea o recomand, e mult prea puternica.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Masina cu motor de 3.5 si propulsie, exact ce ii trebuie unui incepator.