| Claudiu888 a întrebat:

Ce parere aveti despre pachetul asta de bass? Are SPL de 95 si raspuns in frecventa de 19-200.Ii omoara basu pe cei de pe bancheta?:)) http://www.be-loud.ro/produse/Subwoofere-auto/Magnat/-TR 30-Power-Bass-Pack/

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am subwooferul asta (de fapt e T30-ul, dar e fix asta, cu alt aspect), si sa stii ca nu e mare branza. La inceput mi s-a parut WOW, imi dadea dureri de cap dupa 30 de minute, dar la putin timp simteam deja nevoia de mai mult.
De fapt nu volumul e insuficient la el, ci frecventa. Scrie pe el 19-200, dar sincer nu cred ca poate cobori mai jos de 35hz.
E important sa ai si un player pe masura, ideal unul cu setari pentru subwoofer, la iesirile RCA.
Oricum, fata de alte produse la acesti bani, il recomand cu incredere, e foarte ok.

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

La 150W RMS, tu ce ai vrea?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Vai de capu` meu...

Sper ca ai bancheta ancorata bine in masina.

| Claudiu888 explică:

Mersi vrumvrum.