| raduz231 a întrebat:

Ce parere aveti despre suv-ul Range Rover 2011?(atentie nu acela sport des intalnit pe strada, varianta mai mare autobiography)

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este o masina buna dar foarte scumpa la intretinere si revizii. Daca vrei si stai sa cauti la aceiasi bani gasesti SUV-uri mult mai ok!

| Sofer a răspuns:

Destul de scumpa dar atragatoare acest range rover.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta am vrut sa spun si eu...Nu stiu daca iti poti permite un range rover din 2000 dapai din 2011 laughing

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Daca ai bani sa il iei si sa il intreti.ia'llaughing) consuma mult. oricum e o masina buna; 0

| the4thmonkey a răspuns:

Mai bun e Dacia Duster laughing

| raduz231 explică:

IN comparatie cu Q7 X5 lexus sau ml cum este?