| Utilizator12345678910 a întrebat:

Ce scoala de soferi este cea mai buna din Bucuresti? Cu instructori okay etc etc

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Școlile din București au mai multe sedii, fiecare sediu având 5-6 instructori. Acum cât de ok e instructorul e un factor subiectiv. Mie poate mi se pare ca are instructori ok și tie poate ți se va parea contrariul. Încearcă Dinu, Teo sau un instructor particular. Dacă vei fi atent și nu vei da curs emoțiilor, toate cursurile vor avea o rezultantă favorabilă.