| anonim_4396 a întrebat:

Ce substanta sa folosesc pentru a face ca vopseaua masinii sa devina mai stralucitoare, sa-i dea luciu?

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Va recomand o solutie denumita C. P 959 care intretine si lustrueste vopseaua masinii.

| ciumpalaku a răspuns:

Silicone Glaze de la Amway.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:EiEVrtH7m2MJ:...lr=lang_ro

| Dreamgirl a răspuns:

Buna.
Am auzit ca ceara ar face" minuni" in ce priveste vopseaua, facand-o sa para proaspat vopsita si dureaza in jur de jumate de an.
Incearca la un service auto, o sa gasesti acolo cu siguranta.Pretul este nu mai mult de 30 lei.winkingbafta!

| mutulica a răspuns:

Cea mai buna varianta e sa apelezi la un atelier de detailing auto, o polishare profesionala cuprinde mai multe operatii, abordarea ei se face si in functie de cum se prezinta caroseria, ce zgarieturi are pe ea, dureaza cam 10 ore, fara o masina roto-orbitala cu turatie variabila nu poti face o polishare de calitate, de asemenea, fara experienta nu poti face o polishare, o sa fii ft dezamagit de rezultat, pentru ca nu e asa simplu cum pare! O polishare poate costa cam 500-700 lei, materialele costa in jur de 200 lei, restul reprezinta manopera