| Roctov a întrebat:

Ce transport as putea lua din Iasi pentru a ajunge in Ceahlau?

Răspuns Câştigător
| qest11 a răspuns:

Ai maxi-taxi Iasi-Durau. Cu plecare de la Codreanu, vis a vis de gara mare, cu plecare de la ora 6.00-8.45-14.30-17.30, durata traseu 4 ore. Localitatea Ceahlau, jud Neamt este foarte aproape de statiunea Durau.

3 răspunsuri:
| Roxxy95 a răspuns:

In Cheahlau insemnand ce? Comuna, reataurantul sau muntele?

| Ioana6666 a răspuns:

Feroviar. Fii atent la formularea intrebarii. Presupun ca te referai la mijloc de transport, deci probabil poti sa mergi cu trenul.