| EdiC a întrebat:

Cine imi poate da un program sau un site pentru chestionare auto mod de invatare adica dupa fiecare raspuns sa imi explice... sau sa contina explicatii... si sa fie gratuit

Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| AnniaAKN a răspuns:

Http://www.scoalarutiera.ro/ Mediu de învățare, ai tot ce-ți trebuie,este gratuit, și eu am invățat de aici. Întrebările sunt exact ca cele de la examen.

1 răspuns:
| Roxana0599 a răspuns:

Https://www.pdc.ro/chestionare-auto/b

gratis nu cred ca este sa iti si explice si tot dar pentru 5 euro iti fac cont 30 de zile pe e-drpciv sau cu 2 euro 3 zile si daca esti atent inveti in alea 3 zile