Întrebare recomandată | alecsasweet a întrebat:

Cine stie site-uri cu echipamente moto strada de dama? big grin

6 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Depinde de echipamente.
Daca vrei bocanci, haine moto/rock si accesorii, gasesti pe gotica.ro
Daca vreo echipamente de protectie, cred ca mai bine pui intrebarea pe forumul motociclism.ro

| roketfire a răspuns:

De exemplu pentru manusi moto enduro cross femei ...26302.html unimotors fiind dealer autorizat de echipamente moto!

| Moldanschi a răspuns:

Salut! Nu exista omulelaughing))))))) Dar daca ar exista ti-as spune. CU PLACERE!happy

| Luccy_Yopp_1994 a răspuns:

MotoBistrita.ro