| PCHelp a întrebat:

Cine vrea sa cumpere Ford Mondeo ( inmatriculat, servo, ABS, SRS, AirBag, Full Electric, AC, mp3 player, anul fabricatiei 1995 )? 1800 euro negociabil

3 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Presupun ca vorbesti despre Mondeo 1. Cred ca ar ajuta mai mult daca ai da mai multe detalii: Motor, Cp, Km parcursi si un nr de tel de contact. Pacat ca nu e de prin 2005/2006tongue

| BassHunter13 a răspuns:

Am eu unul din 1996 Ford Mondeo 1, 8TDI 86CP! Full option Fara piele si fara geamuri electrice spate! la 1350e INMATRICULAT!

| Stef_3025 a răspuns:

La banii astia daca era golf, sigur il luam! Dar ford? nu...
oricum, buna locatia sa vinzi... o sa incerc si eu! bafta!