| Just1one a întrebat:

Colegi, care sunt costurile înmatricularii unei bora 2001? Vreau sa o aduc din Germania si as vrea sa stiu cat costa imatricularea, mersi.

1 răspuns:
| Marian_Petre_1996 a răspuns:

Pai prima data iti faci programare la rar, rarul te costa in jur de 300-400 lei apoi programare la numere unde acolo platesti numerele ori preferentiale care coata im jur de 100-120 lei ori random care costa 80 lei apoi si inca ceva inainte sa iti scoti numerele trebuie sa ai asigurare valabile pe o luna care costa maxim 120-130 lei apoi iti faci asigurare pe cat timp vrei si cam atat.