| Mirela_Mitrica_1968 a întrebat:

Cum aflu cînd sunt programata pentru traseu?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suni la serviciul permise din judetul tau!

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt convinsa ca te intereseaza foarte tare ziua examenului, daca nici macar nu ai chef sa suni la scoala de soferi, sau la Politie, ca sa vezi cand esti programata.
Parca iti mai spusesem asta, acum 1 saptamana, cand ai intrebat prima oara.

| danbnz a răspuns:

Daca pui intrebarea de mai multe ori speri cumva sa-ti amintesti?

| Atim a răspuns:

Când iei sala îți scrie pe o foie din dosar data cand ai luat, punctajul și proramarea la traseu.

| 5030424100208 a răspuns:

Cum aflu