| lallyy a întrebat:

Cum ajung in Water Park, din calea Grivitei?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Te duci cu metroul pana la Piata Presei Libere, apoi iei maxi taxi si te lasa fix peste drum de Water Park, sau mergi pe jos cam 20 de minute dar pe caldura asta nu prea e frumos (Si in maxi e aer inchis si urat). O alta varianta ar fi sa iei un taxi nu costa exagerat de mult din calea Grivitei pana la Water Park dar ai si solutii mai ieftine ti-am spus!

| Intruder19 a răspuns:

Cea mai simpla varianta.
Cu metroul pana la Piata Presei Libere si de acolo maxi-taxi si te lasa in fata la water parca, traversezi si ai ajuns la water.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cu taxiul!

| Calinutzu_4570 a răspuns:

Sall...da add la calin_cs19 ca si eu ma duc maine in water...si eu stau pe griviteiwinking Iti spun acolo poate ne cunoastemwinking