| bebixulemo a întrebat:

Cum fac ca sa vad de la volan in gta san andreas bucuresti? Va rog...amaersi

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

Pai, instalezi modul, ca e mod pentru asa ceva, si apoi apesi pe C, sa schimbi camera, pana cand apari pe volan :)
poti lua modul de aici
http://games.softpedia.com/......eels.shtml
funda? :D

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi pare rau dar nu inteleg intrebarea. Cred ca, ar trebui sa fii mai clar in exprimare.

| Crissu_9853 a răspuns:

Apasa pe C.

| DaftPunk a răspuns:

Ba nu se intelege intrebarea.Esti clasa a 2?

| Edy96 a răspuns:

Apesii ctrl+c

| Edy96 a răspuns:

Apesi ctrl+c

| nicushor42 a răspuns:

Merge si la samp?

| DrAcK a răspuns:

Cum postez o tiganie de asta

| GabrielAlex1994 a răspuns:

Descarci modul Gta san andreas Bucuresti v1.0,il instalezi, dupa aia descarci gta sa Bucuresti mod upgrade v1.1 si il instalezi, intri in joc, apesi ctrl+v si vezi cu volanul

| Dani_Dumitrescu_Dani_1995 a răspuns:

Apesi ctrl si v

| leo02 a răspuns:

Apesi pe ctrl si pe v in acelasi tinp

| Sofer a răspuns:

Apesi "C" sa sa vezi de la volan.