| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat! Salut! Dati-mi un mod pentru GTA San andreas in care sa vad camera la volan in masina! Nu merge cu litera V sad. Va rog dati-mi un mod, dar nu gta san andreas bucuresti mod ca ii naspa. Dati-mi mod sa vad la volan dati site primiti funda si vot:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.gtagaming.com/downloads/gta-san-andreas/script-mods/1296.
Noroc.

2 răspunsuri:
| fort a răspuns:

Va rog pe ce tasta sau cum apas sa vad la volan in gta san andreas Bucuresti va rog spuneti-mi

| anonim_4396 explică (pentru fort):

Ctrl+v