| ninel_2311 a întrebat:

Daca cineva are epilepsie fara nici o criza de vreo 4 ani își poate lua permisul auto?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este legal! Odata ce esti epileptic, chiar daca nu ai mai facut crize de 4 ani, nimeni nu poate garanta ca nu faci o criza maine, sau peste 2 luni, si pui viata oamenilor in pericol., deci, nu vei putea primii permisul de conducere.

| minrest a răspuns:

Ca sa faca urmatoarea criza pe autostrada la 80 km/ora, este? Huidu a profitat ca nu i s-a interzis sa conduca dupa accident, si a omorat trei oameni dintr-un foc.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu se poate.

| JoleneSth20 a răspuns:

Nu!

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Nu pentru ca o sa faci fotosinteză la fel și mașina și strada și județul și țara și continentul și planeta și universul și galaxia și cosmosul și ERROR X-D