| Lusca1995 a întrebat:

Daca nu iau sala la scoala auto, trebuie sa platesc iar taxa la posta, si mai trebuie fac altceva, adica sa mai trec pe la scoala la care sunt?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu stiam ca mai platesti odata la primarie, iar daca ajungi sa platesti a 3-a oara, e mult mai scump.
Si eu mai stiam si ca 'sala' se da la permise, nu la scoala auto.
Nu mai ai de mers la scoala, trebuie doar sa vorbesti cu ei sa ii anunti cand ai examenul practic (traseu).

| Anonim77797 a răspuns:

Nu sti parca nu