| puffbobo a întrebat:

De unde gasesc niste instructiuni, scheme, imagini cum se construieste un tractor? nu stiu, niste scheme, ceva. as dori modele, dar si cum se face daca se poate funsita

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai nu ai cum sa stii din niste simple scheme. Depinde ce demol de tractor este fiindca fiecare model are particularitatile lui! Poti cumpara o carte tehnica a unui anumit model sau sa o descarci dupa net si ai acolo foarte explicit si desene si tot ce trebuie!

| puffbobo explică:

Si de unde pot cumpara? am nevoie de linq-uribig grin