| robby212 a întrebat:

Distributie Scania cum se pune pompa de injectie scania?

Pentru TATA, E MECANIC...

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca e mecanic ce e cu intrebarea asta?

| olixandru a răspuns:

Incearca sa cauti o schita pe google, nu stiu daca tecdoc-ul ofera astfel de schite, oricum programul tecdoc este bun pentru piese auto, este foarte complex uite aici un site de unde il poti downloada, mai intai zic sa te interesezi ce face programul si pe urma daca iti este de folos. P.S. Are si schite... http://www.vipercar.com/....../index.php

| bigalow a răspuns:

Tu vrei sa zici distributia al tir scania? Asta nu se face pe "santuri"se face in service-uri scania, volvo, iti trebuie scule speciale nu face oricine

| robby212 explică:

Draga are scule speciale si ala cu tut nu stiu cum, asta n-o stie nici el m-am gandit ca o sa se gaseasca unu in treaba sa zica chestia asta!