| sergiu2525 a întrebat:

Doar pentru cunoscatori va rog, la nfs underground 2 sunt la 54% cariera si nu mai primesc curse, le-am facut pe toate, chiar si pe cele ramase de la world map din meniu, am descoperit toate shop-urile, reviste cica mai am de facut dar numi apar stelutele pe harta, altceva ce sa fac?(ultimul mesaj a fost sa duc masina la car lot dar nu s-a intamplat nimic). multumesc de ascultare.astept.

Răspuns Câştigător
| Ad3 a răspuns:

Vezi ca pe harta ai niste oponenti (niste masini mai tunate in trafic) te duci in spatele lor si apesi enter si te iei la intrecere cu ei sau daca nu ai reusit add uzzi_puya91

4 răspunsuri:
| DoRuTzU_3059 a răspuns:

Buna! Eu am terminat nfs-ul si stiu care e problemalaughing trebuie sa iti faci masina de cate stele scrie cand dai de butonul "t" si trebuie sa-ti mai dea un dvd laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti faci masina de mai multe stele o tunezi mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eoooo l-am terminat de 3 oryy

Răspuns utilizator avertizat