| AvalohAlyn a întrebat:

E ceva ciudat sa îmi placa transportul în comun adică sa fii pasionat de autobuze/microbuze/tramvaie etc? Când eram mai mic ma plimbam des și cu bunicul și cu părinții și am dezvoltat chiar o pasiune pentru aceste tipuri de vehicule.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e ciudat, si eu am avut pasiunea asta.
La nevoie poate deveni o meserie chiar decenta, zic eu. Este un domeniu important, de actualitate. Iar soferii de autocar sunt bine vazuti, in comparatie cu cei de camion sau taxi.