| PringAloe a întrebat:

Este adevarat ca in reprezentante costurile reparatiilor este unul mai mare? Daca da, de ce?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca e brandul... in tara noastra sau Spania mai fac prostii nestiind cauzele defectelor sau nu ofera garantie la x piese. Cel mai bun e mecanicul care face tuning ala nu da gres si nu isi risca reputatia altfel pierde clienti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca sunt mai scumpe ca se ofera calitate

| DeyCj a răspuns:

Da, pentru că se folosesc piese originale, nu piese făcute după original.

| PringAloe explică:

Deci merita sa mergi la reprezentata si sa dai o suma mai mare daca nu una dubla fata de un service oarecare?