| Numeaata a întrebat:

Exista reprezentanta tesla in IASI si unde o gasesc?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu este, nici macar in Bucuresti nu este o reprezentanta pe bune.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Au avut la Mockba, dar de cand cu razboiul, s-a inchis.

| Catrice a răspuns:

De pe google aflai ca nu

| NLS a răspuns:

Exista doar în București un showroom mic, dar nu e cu adevărat o reprezentanta.

Service, din nou doar în București, deschis mai de curând (în ultimii 2 ani).

In Timișoara mai exista un atelier partener Tesla, unde se fac în general constatări/diagnoza.

| ReddY25 a răspuns:

Caută pe Google Maps

| carevaescu a răspuns:

Nu.
Dar poți consulta harta lor sa vezi daca una din celelalte reprezentante ți-ar conveni ca locație
https://www.tesla.com/......_ro/findus

| GeorgeCazan a răspuns:

Cea mai apropiata reprezentanță este la Viena. Am un amic care are genul ăsta de mașină și e foarte "încântat" când face drumul spre Viena, când mașină are cate o "problemă".
Nu înțeleg de ce nu știi acest lucru; cum ai cumpărat mașina?