| ghkjghk a întrebat:

FUNDA dati-mi si mie exemple de jocuri cu masini, impuscaturi, horror, actiune etc. FUNDOI :X kiss

Răspuns Câştigător
| Nov a răspuns:

Jocuri Termiante!

1. Revolt. - cu masinutze mici telichidate. curse.
2. Air Strike 3D 1 si 2 - cu un elicopter omori armata inamica.
3. SerioS Sam 1 - cu impuscaturi monstri si etc.
4. Acros America / Metal of Pedal - cu tiruri.
5. Halo 1 - cu extrateresti te da pe o nava si tragi in iei. si mai multe.
6. Need For Speed 1 and 2 - curse cu masini tunate. etc etc.
7. Master Rallye - curse cu masini de teren :D
8. Wollfenstine - de strategie cred. tot cum impuscaturi
9. Harry Potter 1 and 2 - cred ca sti.
10. Star Wars - Battle for Naboo - cu nave spatiale :X ador jocu
11. Track Mania - cu timp... masinutze sa obti un timp bun.
12. Warcraft 3 - cu monstri. strategie.
13. Metin 2 - aventura ( este online )
14. 4Story - tot aventura ( tot online ) e ca metinu.
15. Ogame - joc de strategie e pe browser.( online)
16. Ikariam - Joc de strategie aventura tot pe browser ( online )
17. Counter Strike 1. 6 - impuscaturi si online si cu botzi.
18. Max Payne - tot cu impuscaturi
19. NFS MOST WATED - tot curse cu masini tunate.
20. Mu online - joc online gen metin 2. dar e mai talent :X exemplu de servar ( www.linkmania.ro )
21. Barn Buddy - joc pe hi5 cu ferma.
22. John Deer - joc cu tractoare uzi. pnm mai multe.
Sper sa te ajute tot ce am scris eu paci :) astea toate le-am jucat si ti le recomand;))

Uite si u sait cu jocuri de pe net : www.y8.com sau www.y3.com