| Brunette91 a întrebat:

Hello people, cat timp faci de la Bucuresti la Braila? (cu masina) big grin

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Depinde cum mergi, depinde de trafic.
Daca bagi picioru in ea si e liber cred ca te apropii de 2 ore. Dar oricum, numai pana iesi din Bucuresti faci o ora, deci sub 3h n-ai cum rolling on the floor

| casandra2222 a răspuns:

Depinde cu ce mergi... daca mergi cu masina faci cam aproximativ 2 ore big grin

| totulsinimic a răspuns:

Daca vii pe drumul Otopeni-Buzau-Braila faci cam 3 ore. Depinde si de trafic. Dar cu conditii normale 3 ore, 3 ore jumatate faci. happy