| M_2100 a întrebat:

Help Pls! Eu locuiesc in Resita si trebuie sa ajung in Craiova pe data de 15 iunie, dar as dori un autocar care sa plece din Resita! Dau Fundaaa sad!

Răspuns Câştigător
| sherlock a răspuns:

Du-te in Autogara de la tine din Resita si vezi acolo cel mai bine si sigur!

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Du-te in autogara si intrebi acolo cel mai sigur ce autocare sunt si la ce ore si asa mai departe!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Intra pe autogari.ro, tasteaza localitatile si data si o sa-ti dea toate companiile de transport care fac respectiva cursa.

| Nis a răspuns:

Intreaba la autogara din Resita