| szmotovio a întrebat:

Help TPU
eu cand vine vorba de masini.sunt cam blondabig grin
am observat azi dimi ca de la masina mea, mai exact chiar de sub teava de esapament a curs ceva? sfaturi plssss
mersi

Răspuns Câştigător
| Stefan3D a răspuns:

happy poate sa fie ceva de la esapament nu iti fa griji happy

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu este nimic stai linistita este vorba doar de condens si cand turezi masina curge apa din benzina datorita calitati extraodrinare a combustibilului din Romania!

| djrobby a răspuns:

Este condens, asa ca stai linistita!

| Pinguadi a răspuns:

E o diferenta daca iti curge din ea cea ce nu e nimic norma sau curge de sub ea adica e gaurita.

| maryo0911 a răspuns:

Despre ce masina este vb?