| LenaCresida a întrebat:

Hey! Stiu ca e cam stupida intrebarea, dar, hai sa incercam : am vazut la o colega dintr-o clasa paralela o geanta culoare kaki cu maner lung, dar lung de ii ajungea aproape la genunchi cand si-o punea pe umar, cu multe buzunare si sincer sa va spun, mi-a placut foarte mult. Se apropie ziua mea si vreau si eu una asemanatoare. Am intrebat-o de unde si-a luat-o si mi-a spus ca nu stie, ca si ea a primit-o. Intrebare : m-ati putea ajuta si pe mine cu un site de unde se poate comanda sau cu o poza sa o arat unor prieteni? Stiu ca e aiurea, avand in vedere ca eu am cautat si nu am gasit poze cu o astfel de geanta, dar poate ma puteti ajuta voi. Multumes celor care imi vor raspunde!

2 răspunsuri:
| CookieMonster_3443 a răspuns:

Buna. Cred ca stiu la ce te referi. Am cautat si eu, dar nu am gasit. Chiar asa cum descrii tu nu sunt poze. Stiu ce spui pentru ca si eu am asa ceva. Imi pare sincer rau ca nu te pot ajuta. Numai bine.

| Elizabeta26 a răspuns:

Cauta www.google.com,da pe imagini si scrie gheanta KAKI. Apropo, viziteaza www.annaratiu.blogspot.com! Multumesc si cuplacere!