| ToxxicMonkey a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste site-uri de masini second hand ieftine. Fundițăă

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Olx.ro e cel mai folosit, si gasesti masini direct de la proprietar.
Masini second hand ieftine se gasesc in diferite locuri, conteaza mult zona, cand cumperi o masina. Pe la Bucuresti-Constanta, sunt ieftine dar si terminate.
In zona Sucevei, gasesti 80% Passat si Golf de vanzare, modele din 2000, cu preturi de Logan nou.
Zone cu preturi bune sunt in Cluj, Tg. Mures, si altele.

2 răspunsuri:
| DyahAlexandra a răspuns:

Importanta e seriozitatea site-ului si pretul. Deoarece pretul masinii depinde de calitatea ei.
Da, cele mai utilizate in Romania sunt Olx si Autovit.

| paulmircea2000 a răspuns:

Olx si autovit sunt cele mai căutate