| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:cum va dati seama ca o fata va place?
funda!happyhappyhappy(scuze pentru postarea intrebarii l aceasta categorie, dar aici sunt cei mai multi baieti)

Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

Pai dupa comportament in special. O vezi ca tot vine sa stea cu tine, iti cauta compania, e amabila(poate uneori chiar exagerat pentru o fata), draguta, zambeste mereu in preajma ta, tot cauta subiecte de vb, cauta sa te atinga, cand o intalnesti are intotdeauna grija sa o pupi si p ea, rade la glumele tale, iti ofera ajutorul...sau exista si posiilitatea sa fie mai timida sau ceva, si atunci poti sa banuiesti ceva dupa privirile aruncate, ceva vorbe caresingur scapa, daca atunci cand vb cu ea se cam pierde sau se balbaie, sau zambeste asa cu jind...nu stiu in rest, cam asta am observat euhappy

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Pana acum eu am facut primul pas, deci nu stiu sa iti raspund. Dar probabil o fata, cand place un baiat, are o oarecare sensibilitate fata de acesta (ii vorbeste mai frumos, il pupa foarte des).

Răspuns utilizator avertizat
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

1.Se uita dupa tine
2. Iti face complimente happy
3. Sta pe langa tine
happy
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te priveste. vrea sa vorbeasca cu tine. sta pe langa tine. si iti cere id sau numarul de telefon.

| NighTy a răspuns:

Buna!
pai ne dam seama daca ne baga in seama, daca vine si ne impinge la scoala(sau ceva de genu), daca vb pe mess cu tine.etc
Sper ca te-am ajutat!

| Cadillac a răspuns:

Eu de ficare cand m-am gandit ca o fata ma place a fost adevarat deci eu imi dau seama ca o fata ma place se uita la mine mai mereu si daca fac ceva ce mi-ar putea face rau se ingrijeste sa nu fac.

| schafer a răspuns:

Hmm. dupa mine o fata face aceste chesti cand te place. isi atinge parul, isi netejeste hainele, are una sau ambele maini in solduri(directia mainilor indica zona x), te priveste lung si se uita in ochii tai, isi expune incheieturile, te priveste pe furis, se uita la tine peste umar. eu asa imi dau seama daca o fata e interesata de mine sper ca ti-am fost de folos :p

| nicy a răspuns:

In primul' rand depinde si de baieti, nu toti isi dau seama.happy dar creed ca intotdeuna privirea, conteaza mult.winking