| jm3k3ru10 a întrebat:

La ce pret ajunge un Golf 4 TDI din 2004-2005? La mana a doua normal!

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Un Golf 4 TDI din 2004-2005 costa intre 4500-6000 de euro. Pretul variaza in functie de starea tehnica si kilometri parcursi.

1 răspuns:
| ANDORIAN a răspuns:

Depinde... sal vinzi sau sal cumperi, sunt multi factori, oricum in ambele cazuri incearca sa te consulti cu cineva care cunoaste in ale masinilor. Un pret mic nu inseamna ca e un chilipir si poate de multe ori un pret mare nu e justificat...