| x_3141 a întrebat:

la un wolkswagen golf 4, an fabricatie 2000, motor 1.6,benzina,74 kw la telescoapele din spate s-au rupt mansoanele de cauciuc care protejeaza tija de noroi.se pot inlocui?

Răspuns Câştigător
| philips a răspuns:

Da, se pot inlocui! Incearca la un parc auto, sau dezmembrari auto deoarece se gasesc foarte greu, acolo vei gasi sigur, iar montatul e foarte usor, daca ai cat de cat parte de service te descurci tongue, bafta! VREAU FUNDA!

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu, in cazul asta trebuie sa arunci masina la gunoi... laughing laughing
Bineinteles ca se pot inlocui, orice piesa defecta poate fi inlocuita, altfel colectorii de fier vechi ar fi fost de mult sufocati...

| Roby67 a răspuns:

Da, se pot inlocui numai mansoanele.

| onasis1961 a răspuns:

Da se pot ilocui.Numai ca sunt mai greu de gasit.Incearca la dezmembrari sau in servisuri de la cele inlocuite pentru scurgeri de ulei.Bafta!

| darrio2007 a răspuns:

Da