| ΔH a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un link de unde pot face rost de intrebari in limba engleza pentru examenul auto? (sa scrie si care e raspunsul corect)
Merci happy

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar tu esti chiar sadic! Sunt cate unii care nu pricep intrebarile alea nici in romana si tu le vrei in engleza! Si, in fond, in Romania, examenul se da in limba oficiala, care, ultima data cand am verificat, inca mai era romana.

| ΔH explică:

@Ruxy
m-am uitati, si am de ales doar limba romana, nu este o alta limba.

| ΔH explică:

Da, dar imi trebuiesc niste intrebari simple din circulatie, in limba engleza.

| Ruxy a răspuns:

Poti incerca sa iti faci un cont pe drpciv.ro si alegi testare online. Mai departe, ai grija sa alegi ca limba de examinare engleza.
Apropo: site-ul se deschide doar cu Internet Explorer, dar seara merge putin mai greu, ca sunt multi utilizatori. Formatul e acelasi ca la examenul auto.
Bafta multa!

| CristineDelaruss a răspuns:

Scrie pe google si 100% il afli!:*

Succes