| vl96cos a întrebat:

Merita sa cumpar un pocket bike happy?

4 răspunsuri:
| mitzacbr a răspuns:

Din cate stiu eu cu poket bike nu poti sa iesi pe drumurile publice.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Dupa parerea mea nu merita fiindca sunt si riscuri mult prea mari si cu majoritatea nu poti merge pe drumuri publice sau poti doar in oras in cele care admit intregistrarea la primarie depinde de decizia consiliului local!

| a1doru a răspuns:

Merita.arata frumos pus in vitrina sau pe birou pe post de bibelou.rolling on the floor

| andreiborz a răspuns:

Am eu unu daca te intereseaza suna-ma si-ti zic de ce se merita astia de -aici isi bat joc de tine da si nu stiu nimic mai ales furtunadiesel nu se pot inmatricula da-mi buzz borz_andrey