| Marianalex11 a întrebat:

Miercuri ( 6.02. 2019 ) am promovat traseul si as vrea sa stiu in cate zile imi primesc permisul si daca trebuie sa merg sa il ridic de undeva sau imi este adus acasa.
Sunt din Craiova

Răspuns Câştigător
| iSlayer a răspuns:

Salutare, poti merge la politie la inmatriculari (cel mai probabil unde ai dat sala ) si sa iti iei dovada provizorie ce este valabila 15 zile. Asta ca sa nu mai astepti pana iti aduce permisul acasa. In orice caz, o sa iti vina permisul in 1 saptamana acasa prin posta sau trebuie sa te duci tu sa il ridici de la posta de la care apartii. Baftă, sa conduci fara incidente!

1 răspuns:
| Mka97 a răspuns:

Eu am primit prin posta maxim o saptamana
Felicitari si drumuri bune?