| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce dimensiuni am nevoie la jante pentru anvelope 225 45 R18.
As vrea sa stiu dimensiunile exacte care imi trebuiesc la jante pentru potrivirea pe anvelope 225 45 R18.
Nu inteleg sistemul de alegere si as vrea sa nu fac o prostie si apoi sa realizez ca nu se potrivesc jantele pe anvelope 225 45 R18.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Suni un magazin autorizat unde vrei sa le cumperi si le zici, automat ei stie despre ce e vorba.