| lucian13 a întrebat:

O bobina in doi timpi se potriveste pe o motocicleta in patru timpi?

Răspuns Câştigător
| ByLoREDaN a răspuns:

Demonelwinking Bobina face scanteiewinking Ca o pui pe un 4 timp sau 2 timpi tot acelasi lucru il face (bobina nu face o scanteie la fiecare timp sa nu mearga big grin ).

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Se potriveste fara nici o problema, incearca si ai sa vezi ca am dreptate.

| eugem35 a răspuns:

Bobinele de inductie sunt la fel. trabantul are doua pistoane si doua bobine de inductie

| demonel a răspuns:

Nu pentru ca nu face scanteie

| sasa_9207 a răspuns:

Se potriveste