| anonimus2014 a întrebat:

O scoala buna de soferi? intre Dinu si Perfect Vyo ce sa aleg? vreau pareri de la cei care au fost acolo.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Fabb a răspuns:

Salut happy Eu, din cate am auzit de la unchiul meu iti recomand Dinu, mi-a spus ca a prins repede. FUNDA?

| Mardare_Cristian_1995 a răspuns:

Bai frate astia de la DInu tin legislatia, cu toate astea vinerea se da un test pe care trebuie sa il treci ca sa iesi pe traseu, pe sedinta se face maxim o ora nu inteleg de ce ca trebuie 1 ora si 40 de minute