| st3fan_3205 a întrebat:

OK daca domnul FurtunaDiesel are chef de glume voi pune intrebarile cu mai multe detalii.Deci vreau sa imi cumpar o motocicleta pentru incepatori cross sau enduro. Pretul sa fie pina in 2000e. Ceva de la KTM sau alte firme daca se poate ceva mai rezistent sa fie in 4 timpi de 125cc si cam atit.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai poti alege un KTM exc sau sx sau lc2. Dintre toate eu zic ca un exc ar fi alegerea cea mai buna. Daca vrei si altceva in afara de KTM cauta pe la Yamaha un XTZ sau Tw, Honda XL si cam astea ar fi alternativele. Mai exista modele facute de Susuki, Zundap, Aprilia, Rieju, Kawasaki, Fantic, Husqvarna etc. dar nu le recomand. Daca vrei ceva ok cauta o Honda indiferent ce model este va da clasa tuturor la fiabilitate. Daca vrei ceva care necesita ceva mai multi bani de investit cauta KTM!

1 răspuns:
| st3fan_3205 explică:

Fara suparare FurtunaDiesel