| toma100 a întrebat:

Pentru un tractor u650 trebuie licenta de transport?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca il folosesti in agricultura nu ai nevoie de licenta. De licenta ai nevoie doar daca efectuezi transporturi cu remorca, ca activitate de transport.

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Dacă îl folosești în interes personal, pentru arat și alte lucruri de genul ăsta, nu ai nevoie de licență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orice vehicul de transport trebuie daca-l folosesti pentru transport. Doar capul tractor NU are nevoie.

| XtremeX a răspuns:

La fel cum a zis si colegu Ioandelasal, la arat si discuit n-ai nevoie, dar la transport pe drumul public ai.