| Florenzo_Alessandra_1994 a întrebat:

Poate cineva sa imi recomande un site bun de unde pot cumpara o masina la mana a doua? Stiu de okazii si mercador, dar nu stiu ce ar putea fi mai sigur.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Autovit si mobile

okazii si mercador nu sunt site uri de cumparat masini

| viotedy a răspuns:

Nici unul nu e sigur.nici in targ.incearca pe 4tuning. oricum trebuie sa mergi apoi s-o vezi, sa verifici actele, seriile...nu poti avea incredere in spusele vanzatorului.

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Mobile.ro sau -auto scut 24

| tango a răspuns:

(mobile.de) masinile aduse din Germania sunt cele mai bune.

| Enache_Radu_1999 a răspuns:

Încearcă pe mobile.de.Te vor costa niște bani în plus transportul dar măcar știi ca nu e adusa de samsari și umflat prețul.

| catalik07 a răspuns:

Auto.ro sau autovit.ro

| Florenzo_Alessandra_1994 explică:

Va multumesc mult tuturor happy