| CatalinPopa2001 a întrebat:

Pot achiziționa carburant de la PECO cu cardul Sodexo turist pass?

3 răspunsuri:
| Dannnnii a răspuns:

Din cate stiu nu poti cumpara cu card de vacanta sau de tickete de masa combustibil.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Brizbriz a răspuns:

Ca orice card din asta, ne-bancar sa functioneze, trebuie ca POS-ul sa aiba nustiuce serviciu activat, care pe vanzator il costa in plus, asa ca daca la magazinele de mancare (Mega Image, Profi, Lidl, Penny, etc.) chestia asta e obligatorie, la restul, chiar daca vand mancare s-ar foarte putea sa nu mearga, am vazut shaormerie si restaurant de mancare chinezeasca unde nu merge, iar la peco, in primul rand vand carburant, nu mancare, asa ca aproape sigur nu merge
insa, poti sa incerci, nu ai nimic de pierdut