| robert197 a întrebat:

Salut all, cunoaste cineva restaurante prin sibiu unde se poate platii cu cardul de vacanta sodexo (turist pass). Am tot cautat pe internet dar n am gasit nimic concret. Apreciez daca stie cineva, mersi fain all happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci aplicația my sodexo pe telefon, creezi cont, iar acolo trebuie sa apară aceste informații. Ai cautat pe internet și n-ai găsit asta?

"Harta interactiva din aplicația mobilă MySodexo este cel mai simplu și rapid mod să afli unde pot fi folosite toate cardurile și tichetele Sodexo. Aceasta este disponibilă pentru telefoanele Android sau iOS și poate fi descarcată în câteva secunde de pe Google Play sau din App Store.

Odata ce ai instalat-o pe telefon și te-ai autentificat în contul tău Sodexo (sau l-ai creat, în caz că nu ai un cont deja), trebuie să îi acorzi permisiunea să folosească locația ta. Așa vei vedea, fără să cauți, magazinele în care poți plăti cu cardul Sodexo. Dacă ești în căutare de ceva anume, poți să scrii direct denumirea unității comerciale în bara de căutare și ți se vor afișa informații despre tipul de card acceptat în magazinul respectiv și alte detalii importante. Cu ajutorul câmpului de căutari, poți să găsești, de exemplu, benzinăriile care acceptă vouchere sau carduri Sodexo."

Sursa

https://www.sodexo.ro/......ti-folosi/

Cu doar un search pe google.