| NicusorYo a întrebat:

Pt. cei care avetzy scuterewinking
As dori sa cumpar un scuter(de la cel care arewinking ) sub 50cc, pentru a vb.cu mine mai multe add:nicusor_yo31
Sau in magazine unul FRUMOS, dar IEFTIN(500 lei, 600 lei)exista? Aratati-mi poze cu elwinking

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu! Ceva bun nu chinezisme sub 2000 de lei nu gasesti asa ca mai bine strange bani si dupa aia iti iei ceva bun fiindca daca iei ceva la 1000 de lei sau chair mai putin vei baga in el mai multi bani sa il faci functional sau va pica dupa maxim o luna si bagi bani in el. Nu merita!

1 răspuns:
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Nu ai drepate FurtunaDiesel! arata-mi tu un scuter care sa nu scrie made in china pe el? vorba vine ca e fabricat in ex:Germania.dar el de fapt e chinezarie.si daca e chinezarie ce? calculatorul tau ce e? si merge? ei al meu e tot chinezarie ca altceva nu am gasit.dar sunt super multumit de el.).nu mai da funda asa repede ca poate altii aveau un raspuns mai bun,, dar cand au vazut ca ai dat funda deja, nu mai raspund.eu ti-am raspuns ca nu sunt mort dupa o funda virtuala! macar de-ar fi in realitate! tu cand iei scuterul doar te uiti la el sa vezi cum arata.ii faci o proba, si daca iti place il iei.nu te iei dupa parerile noastre.multi pot vb degeaba! si cand auzi cuvantul Chinezarie nu te mai speria! sa stii ca toate tehnologia in CHINA este facuta. aproape pe orice scrie Made in China.asa ca nu te descuraja cand auzi de chinezarie.in magazin nu gasesti in niciun caz la 600 de lei.nici Sh nu gasesti! sh de le 1500 ron in sus.si nou de le 2500 ron in sus. daca vrei ceva bun!