| Foxyyyyyyyyy a întrebat:

La cate zile dupa ce dai sala poti da orasul ( pentru permisul de conducere)? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru examenul practic trebuie sa fii programat si aceasta programare trebuie sa o faca scoala de conducere. Examenul teoretic il dai pana in preziua celui practic. Numai bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand te programeaza ei. De obicei cam o luna.

| SmRpT a răspuns:

E invers, te programeaza la oras si sala o poti da pana in data cand ai orasul programat! orasul are o data fixa, iti trec pe dosar data cand trebuie sa dai orasul!big grin