| Burducea_Alex_1996 a întrebat:

Luminile in bord adica la ceasuri la logan sunt rosii iar eu vrau sa le fac albastre. Pot sa pun o folie albastra pe geamul de la ceasuri ca sa lfie albastre? daca da de unde iau folia?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu te prosti cu folii, iese tiganeala.
Demontezi ceasurile si mergi cu ele la un atelier de reparatii electronice (ideal unde repara si telefoane, ca trebuie lipituri foarte fine), si le ceri sa-ti inlocuiasca SMD-urile. Mai mult de 30-40 de lei n-o sa-ti ia pentru manopera, nu stiu ledurile cat sunt de scumpe.
http://www.tutorialelogan.ro/......asuri.html

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai jos bordul si schimbi ledurile/becurile