| PolistuX a întrebat:

Vreau un site cu masini second-hand(dar nu de la noi din tara). FUNDA!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Germania:
www.AutoScout24.de/Auto
www.autobild.de
www.mobile.de (Acesta il recomand)
www.autohus.de
www.mahag.de
www.ge-cars.de

Italia:
www.autosupermarket.it
www.autobaselli.it
www.franceschi.com
www.secondamano.it
www.masini-italia.cabanova.ro

Olanda:
www.haverkamp.nl
www.autoscout24.nl

Austria:
www.autoscout24.at
www.onlinecars.at

Franta:
www.automarche.fr

Daca vrei ceva in Romania cu masini aduse de afara exista www.masinideimport.ro

Mai exista si alte site-uri din fiecare tara specificata de mine si din alte tari dar eu pe acestea le recomand fiindca cu ele am lucrat si s-au dovedit a fi seriosi. Daca vrei poti intra pe www.mobile.ro si dai pe cautare, selectezi automobile si ai acolo fiecare tara, selectezi ce tara vrei si de acolo iti gaseste!

7 răspunsuri:
| ThinkPink_8731 a răspuns:

Mobile.de

| Liteon a răspuns:

Http://www.ooyyo.ro/masini-second-hand/germania sper ca ti-am fost de ajutor funda:D?

| Liteon a răspuns:

Http://www.ooyyo.ro/masini-second-hand/germania sper ca ti-am fost de ajutor.