| OniceagMihaela a întrebat:

Am cumpărat recent o mașină, fiind vorba despre o Dacia Duster din 2017. Pe ecranul touchscreen al mașinii, când dau în marșarier nu apare absolut nimic, cu toate ca am senzori de parcare. Ce ar trebuie sa fac? Am apăsat pe un buton langa schimbător cu un P pe el și niște liniuțe ca la Wi-Fi, am dat in marsarier și tot niciun semn. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nu ai camera in spate sa apara pe touchscreen e normal - de obicei pe ecran se vede imaginea camerei cand intra in masalier altfel nu apare nimic doar nu vrei sa apara o femeie in calduri

| Sofer a răspuns:

Vezi ca poate nu ai camera pe R.