| Timis_Marian_1998_h1MC a întrebat:

Salut, am nevoie de o bobina de inducție pentru suzuki samurai sj 500, ma puteti ajuta cu un site de unde sa cumpăr.
Si am o intrebare bobina de inducție de la sj 413 nu potriveste la sj500?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.autokarma.ro
Daca iei codul piesei de acolo, vezi la ce masini e compatibila.
Eu am comandat de la ei, dar stau cam prost cu cataloagele, iar termenul de livrare a fost de 14 zile...
La magazinul din colt, din reteaua Autonet, dau 3 lei in plus la o piesa de 50 lei, dar imi ajunge a doua zi, sau in cateva ore, si au cataloage foarte exacte, din 1900 toamna, pana in prezent.