| Manolemotocross a întrebat:

Am o aprilia rx de 50cc si as vrea ceva mai puternic...
Intrebarea este : Pot pune un set de 125cc pe acel motor? sau Pot pune un motor de yamaha dt 125?
Vreau sa pastrez cadrul pentru ca arata bine si este destul de usor

1 răspuns:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Pentru modificari au doar kit-uri de pana la 100 cc care costa o gramada de bani, dar poti trece pe un motor Yamaha 2t 125! Totu-i sa vrei! Ai si varianta unui kit de 70 cc Airsal, la un pret total in jur de 350-400 de euro din care poti scoate 14-15 cai!