| RazvanOvidiu91 a întrebat:

Salut,
Am si eu o problema la tractor, este un john deere 2250 imi ridica singur tirantii oare ce poate sa fie?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cum nu stii de la ce este? Ai apasata maneta [probabil, dao pe neutru si aia e tot. Daca nu-i de la maneta tot de la ditribuitorul ala hidraulic este, ceva s-a defectat acolo, sertarasele alea ce directioneaza uleiul.

| Gat_George_1989 a răspuns:

Din cate stiu distribuitorul are un pistonas si acel pistonas are o garnitura ce poate fi uzata